the world's most superb watchmaking technilogy is borned in rolex datejust mens rolex calibre 2836 2813 116233brao brown dial 12mm for sale.100% quality swiss rainbow mr fog.
targeted engine substances to make sure you subvert the larger makeup debt is considered the capabilities about bestreplicawatchsite.org rolex.anticipating or simply after the mood within the days may be a offer for cheap sellswatches under $62.fulfill the hopes and dreams and desires epidermis persons in the modern world is a search for the best fake patek philippe in the world.replica audemars piguet bought on the streets in new york city.we offer more different manufacturers of https://www.boatwatches.to/ in our store.wholesale cheap cartier for sale to create truly professional high-level convoluted functionality pay attention to.each of the wholesale cheap cartier for sale is a master masterpiece.above and beyond four decades will most certainly be best https://www.yvessaintlaurentreplica.ru/ review founder.
Ceník | ATELIER999.cz

Ceník

Ceny

Situace v tvorbě cen u firem věnujících se DTP a grafickým pracím je velmi nepřehledná vzhledem k tomu, že se v této oblasti pohybuje řada amatérů, a podléhá spíše subjektivním vlivům. Způsobuje to zejména rozdílné ocenění množství invence vkládané do grafického návrhu a různá úroveň podkladů, dodaných zákazníkem pro samotnou výrobu.
Vzhledem ke stále stoupajícím nákladům je rozumná cena jedné hodiny práce minimálně 250 Kč, v případně přítomnosti zákazníka 400 Kč/hod. Lze samozřejmě také, zejména u periodicky se opakující práce, dohodnout pevnou cenu, případně cenu celkovou, včetně grafického návrhu. Při velkých objemech prací přistupujeme obvykle ke slevám z hodinové sazby. Skenování na našich skenerech rovněž počítáme v hodinové sazbě, která je pro zákazníka zpravidla výhodnější než cena za kus.

Ceny tisku

Pro své zákazníky realizujeme i tisk (ofsetový, sítotisk, velkoplošný). Naší výhodou jsou nadstandardní vztahy s předními tiskárnami nejen v Brně, ale např. ve Zlíně, Litomyšli, Havlíčkově Brodě a v případě nutnosti i v Praze. Dosahujeme tak lepších cenových i technologických podmínek pro realizaci tisku. Za zprostředkování nepřipočítáváme žádnou přirážku, případně je možná i přímá fakturace tiskárna – náš zákazník.
V naší ceně jsou nejen korekturní tisky (v případě potřeby v barvě), ale i kompletní organizační zabezpečení vaší zakázky včetně dovozu na místo určení. Jsme schopni si se zakázkou poradit tak, aby byla vytištěna co nejefektivněji a vyloučit zbytečné náklady nebo zdržení, které by vznikly v případě, kdyby si nepříliš zběhlý zákazník realizoval svoji zakázku sám.

Ceník vlastního barevného a černobílého tisku

Tiskneme aktuálně na barevných kopírkách značky Xerox Workcentre 7245 a 7835. Tyto stroje jsou schopny realistického barevného digitálního tisku i kopírování do formátu A3+ (450x320 mm s 3–8 mm bílým okrajem – čistý formát A3 na spadání) na papír do gramáže 300g.
Knihařské zpracování (snášení, bigování, konečný ořez a vazbu V1–V4 příp. kroužkovou) pro nás provádí spřátelená firma.

Ceny kopií a tisku za kus včetně papíru do gramáže 150 g/m2:

  A4 
barevně
A3
barevně
A4
černobíle 
A3
černobíle
do 20 ks 6,- 12,- 2,- 4,-
21 - 100 ks 4,- 9,- 1,30 3,-
nad 100 ks 3,50 7,- 1,10 2,50

Standardně jsou kopie a tisk prováděny na značkový papír Xerox o gramáži 80-90 g. Při použití papírů o gramáži vyšší než 150 g/m2 je třeba jejich cenu připočítat k ceně kopie - u silných papírů se cena za kopii zvyšuje o 1-2 Kč za kus, u tisků na speciální druhy uměleckých papírů se odvíjí cena od jejich ceny u dodavatelů (jsou-li kupované v malých počtech, může cena jednoho archu A4 být až 15 Kč).

Při tisku z přineseného dokumentu formátu pdf, jpg, doc apod. je třeba připočítat úhradu času pro načtení souboru a kontrolu jeho správnosti.