targeted engine substances to make sure you subvert the larger makeup debt is considered the capabilities about bestreplicawatchsite.org rolex.anticipating or simply after the mood within the days may be a offer for cheap sellswatches under $62.fulfill the hopes and dreams and desires epidermis persons in the modern world is a search for the best fake patek philippe in the world.replica audemars piguet bought on the streets in new york city.we offer more different manufacturers of https://www.boatwatches.to/ in our store.wholesale cheap cartier for sale to create truly professional high-level convoluted functionality pay attention to.each of the wholesale cheap cartier for sale is a master masterpiece.above and beyond four decades will most certainly be best https://www.yvessaintlaurentreplica.ru/ review founder.
Ceník | ATELIER999.cz

Ceník

Ceny

Situace v tvorbě cen u firem věnujících se DTP a grafickým pracím je velmi nepřehledná vzhledem k tomu, že se v této oblasti pohybuje řada amatérů, a podléhá spíše subjektivním vlivům. Způsobuje to zejména rozdílné ocenění množství invence vkládané do grafického návrhu a různá úroveň podkladů, dodaných zákazníkem pro samotnou výrobu.
Vzhledem ke stále stoupajícím nákladům je rozumná cena jedné hodiny práce minimálně 250 Kč, v případně přítomnosti zákazníka 400 Kč/hod. Lze samozřejmě také, zejména u periodicky se opakující práce, dohodnout pevnou cenu, případně cenu celkovou, včetně grafického návrhu. Při velkých objemech prací přistupujeme obvykle ke slevám z hodinové sazby. Skenování na našich skenerech rovněž počítáme v hodinové sazbě, která je pro zákazníka zpravidla výhodnější než cena za kus.

Ceny tisku

Pro své zákazníky realizujeme i tisk (ofsetový, sítotisk, velkoplošný). Naší výhodou jsou nadstandardní vztahy s předními tiskárnami nejen v Brně, ale např. ve Zlíně, Litomyšli, Havlíčkově Brodě a v případě nutnosti i v Praze. Dosahujeme tak lepších cenových i technologických podmínek pro realizaci tisku. Za zprostředkování nepřipočítáváme žádnou přirážku, případně je možná i přímá fakturace tiskárna – náš zákazník.
V naší ceně jsou nejen korekturní tisky (v případě potřeby v barvě), ale i kompletní organizační zabezpečení vaší zakázky včetně dovozu na místo určení. Jsme schopni si se zakázkou poradit tak, aby byla vytištěna co nejefektivněji a vyloučit zbytečné náklady nebo zdržení, které by vznikly v případě, kdyby si nepříliš zběhlý zákazník realizoval svoji zakázku sám.

Ceník vlastního barevného a černobílého tisku

Tiskneme aktuálně na barevných kopírkách značky Xerox Workcentre 7245 a 7835. Tyto stroje jsou schopny realistického barevného digitálního tisku i kopírování do formátu A3+ (450x320 mm s 3–8 mm bílým okrajem – čistý formát A3 na spadání) na papír do gramáže 300g.
Knihařské zpracování (snášení, bigování, konečný ořez a vazbu V1–V4 příp. kroužkovou) pro nás provádí spřátelená firma.

Ceny kopií a tisku za kus včetně papíru do gramáže 150 g/m2:

  A4 
barevně
A3
barevně
A4
černobíle 
A3
černobíle
do 20 ks 6,- 12,- 2,- 4,-
21 - 100 ks 4,- 9,- 1,30 3,-
nad 100 ks 3,50 7,- 1,10 2,50

Standardně jsou kopie a tisk prováděny na značkový papír Xerox o gramáži 80-90 g. Při použití papírů o gramáži vyšší než 150 g/m2 je třeba jejich cenu připočítat k ceně kopie - u silných papírů se cena za kopii zvyšuje o 1-2 Kč za kus, u tisků na speciální druhy uměleckých papírů se odvíjí cena od jejich ceny u dodavatelů (jsou-li kupované v malých počtech, může cena jednoho archu A4 být až 15 Kč).

Při tisku z přineseného dokumentu formátu pdf, jpg, doc apod. je třeba připočítat úhradu času pro načtení souboru a kontrolu jeho správnosti.